В ефірі 0

Одесса-мама 2012

IMDb:7KP:7,11-12 серия HD Одесса-мама Додана: 1-12 серия (1 сезон) - Одесса-мама (Жемчужина у моря)

Про що серіал «Одесса-мама»:

Одессу именовали по-различному: «Жемчужина Черного моря», «Малюсенький Париж», «Южная Пальмира», однако репутация «основной воровской столицы страны» прочно закрепила за этим великолепным городом еще одно название - «Одесса-мама». Приморский город с его колоритным юмором, особым свободолюбивым духом и неиссякаемой коммерческой жилкой издавна становился приютом для тех, кто не в ладу с законом. И совсем не изумительно, что в историю города вписаны не только известные мошенники, бандиты и воры, но и храбрые стражники правопорядка...

Серіал «Одесса-мама» (2012) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Серіал онлайн українською мовою.
Оригінальна назва:
Рік випуску: 2012
Країна: Украина
Жанр: детектив
Переклад:
Тривалість: 40 мин. (552 мин.)
Прем'єра: 22 октября 2012

Режисер: Марк Горобец
У ролях: Дмитрий Дюжев, Екатерина Гусева, Эвклид Кюрдзидис, Пётр Фёдоров, Светлана Устинова, Александр Доронин, Тимофей Трибунцев, Константин Косинский, Станислав Боклан, Олеся Жураковская
''''''
Загрузка...

Одесса-мама-дивитись онлайн

Увага: На даний момент серіал викладений в перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити серіал на український переклад. Але ви можете коментувати серіал до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду серіалу онлайн в 1 сезон 12 серия , не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
18-03-2019, 07:40
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація