В ефірі 1

Одиночка 2016

KP:01-16 серияОдиночка Додана: 1-16 серия (1 сезон) - Одиночка

Про що серіал «Одиночка»:

Глеб Мечников кажется жестким и принципиальным. Он привык решать все проблемы самостоятельно и держать слово, чем вызывает почтение знакомых и коллег. Единственное успокоение и луч света в жизни Глеба - дочь Кристина. Мужчина вырастил ее сам, без жены и какой-либо помощи со стороны родных. Девочке 16 лет, и ее отношения с отцом не назовешь простыми. Кристина еще подросток и многого не разумеет. Ее стремительность, постоянные обиды и нетерпимость породят немало проблем, которые изменят судьбы отца и дочери навсегда.

Серіал «Одиночка» (2016) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Серіал онлайн українською мовою.
Оригінальна назва:
Рік випуску: 2016
Країна: Россия, Украина
Жанр: детектив
Переклад:
Тривалість:
Прем'єра:

Режисер: Виктор Конисевич
У ролях: Ирина Ефремова, Алексей Горбунов, Андрей Стоянов, Николай Боклан, Андрей Исаенко, Ванда Конисевич, Алиса Лукшина, Анна Сагайдачная, Олег Коркушко, Сергей Кучера
Загрузка...

Одиночка-дивитись онлайн

Увага: На даний момент серіал викладений в перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити серіал на український переклад. Але ви можете коментувати серіал до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду серіалу онлайн в null 1 сезон 16 серия , не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
Сьогодні, 20:21
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація