В ефірі 0

Одну тебя люблю 2009

KP:7,51-16 серия HD Одну тебя люблю Додана: 1-16 серия (1 сезон) - Одну тебя люблю

Про що серіал «Одну тебя люблю»:

Место деяния - деревня в южной Сибири... Несколько поколений людей, их обычная жизнь: с любовью и нелюбовью, со мученьями и радостями, с мечтами и разочарованиями. И всё это в реальной обстановке русского двадцатого века: при постоянных «переломах», «сменах», «революциях» и «перестройках».

Серіал «Одну тебя люблю» (2009) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Серіал онлайн українською мовою.

«Время и люди. Судьба страны через судьбы людей»

Оригінальна назва:
Рік випуску: 2009
Країна: Россия
Жанр:
Переклад:
Тривалість: 47 мин.
Прем'єра:

Режисер: Алексей Козлов
У ролях: Алексей Зубков, Юрий Кузьменков, Даниил Спиваковский, Алексей Бардуков, Кирилл Плетнёв, Ольга Ломоносова, Георгий Тараторкин, Ярослав Бойко, Николай Добрынин, Зоя Буряк
Загрузка...

Одну тебя люблю-дивитись онлайн

Увага: На даний момент серіал викладений в перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити серіал на український переклад. Але ви можете коментувати серіал до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду серіалу онлайн в 1 сезон 16 серия , не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
Вчора, 08:57
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація