В ефірі 0

Орлова и Александров 2015

IMDb:5.9KP:5,81-16 серия HD Орлова и Александров Додана: 1-16 серия (1 сезон) - Орлова и Александров

Про що серіал «Орлова и Александров»:

Долголетний семейный и творческий союз Любови Орловой и Григория Александрова при наружном благоденствии и блистательной плодотворности скрывал в себе немало «тайных от мира слез». Худсоветы выносили по 200 замечаний на каждый их фильм, враги и завистники не гнушались никакой подлостью, всесильное ОГПУ десятилетиями держало их «под колпаком» и только собственная симпатия «Главаря народов» удерживала звездную пару на плаву. Смерть Сталина, на первый взгляд, избавила Орлову и Александрова от опасной опеки. Но вместе с тем пришел и некоторый застой в их творчестве. Преодолеть его теснее было гораздо труднее...

Серіал «Орлова и Александров» (2015) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Серіал онлайн українською мовою.
Оригінальна назва:
Рік випуску: 2015
Країна: Россия
Жанр: мелодрама, история, биография
Переклад:
Тривалість: 50 мин.
Прем'єра: 16 марта 2015

Режисер: Виталий Москаленко
У ролях: Олеся Судзиловская, Анатолий Белый, Николай Добрынин, Юлия Рутберг, Виталий Хаев, Андрей Смоляков, Роман Мадянов, Ольга Павловец, Алексей Фатеев, Алексей Вертков
''''''
Загрузка...

Орлова и Александров-дивитись онлайн

Увага: На даний момент серіал викладений в перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити серіал на український переклад. Але ви можете коментувати серіал до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду серіалу онлайн в 1 сезон 16 серия , не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
18-03-2019, 16:05
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація