В ефірі 0

Отцы и дети 2008

IMDb:6.5KP:7,41-4 серия HD Отцы и дети Додана: 1-4 серия (1 сезон) - Отцы и дети

Про що серіал «Отцы и дети»:

Знакомый всем конфликт поколений. Сверстники Аркадий Кирсанов и Евгений Рынков - безусловно различные по мировоззрению люди. В то время как первый более склонен опираться на суждение старшего поколения, второй абсолютно отрицает его.

И упрекает своего приятеля за лишнюю мягкотелость, считая что тот находится под сильным воздействием своих отца и дяди, время которых по его суждению прошло. Но вот жизнь ставит перед Евгением неразрешимую для его логического склада разума проблему - прибывает любовь. Выдержит ли молодой человек это испытание на прочность?

Серіал «Отцы и дети» (2008) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Серіал онлайн українською мовою.
Оригінальна назва:
Рік випуску: 2008
Країна: Россия
Жанр: драма
Переклад:
Тривалість: 176 мин.
Прем'єра: 12 октября 2008

Режисер: Авдотья Смирнова
У ролях: Александр Устюгов, Александр Ратников, Андрей Смирнов, Анатолий Васильев, Наталья Рогожкина, Екатерина Вилкова, Наталья Тенякова, Сергей Юрский, Дарья Белоусова, Леонид Ярмольник
Загрузка...

Отцы и дети-дивитись онлайн

Увага: На даний момент серіал викладений в перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити серіал на український переклад. Але ви можете коментувати серіал до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду серіалу онлайн в 1 сезон 4 серия , не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
Сьогодні, 03:55
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація