В ефірі 0

Папа для Софии 2014

KP:6,11-4 серияПапа для Софии Додана: 1-4 серия (1 сезон) - Папа для Софии

Про що серіал «Папа для Софии»:

В жизни Вари малюсенько радости: рабочие будни схожи друг на друга, любви нет, и юность проходит мимо. Девушка теснее не ждет смен; она привыкла, что романы и страсти - удел ясных подружек, а ее недаром прозвали «синим чулком».

Но внезапно жизнь сводит Варю с Игорем, импозантным москвичом, приехавшим в компанию с проверкой бухгалтерии. Девушка утрачивает голову и проводит с ним ночь..

Уезжая домой, Игорь из воспитанности зовет Варю заезжать в гости.

Он, окончательно, не мог предположить, что девушка бросит работу и отправится в столицу за своей любовью.

Серіал «Папа для Софии» (2014) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Серіал онлайн українською мовою.
Оригінальна назва:
Рік випуску: 2014
Країна: Россия
Жанр: мелодрама
Переклад:
Тривалість:
Прем'єра:

Режисер: Сергей Лялин
У ролях: Александр Хващинский, Карина Андоленко, Глафира Тарханова, Ольга Остроумова, Александр Дьяченко, Алёна Ивченко, Денис Варенов, Алла Музалёва, Любава Грешнова, Сергей Апрельский
Загрузка...

Папа для Софии-дивитись онлайн

Увага: На даний момент серіал викладений в перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити серіал на український переклад. Але ви можете коментувати серіал до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду серіалу онлайн в null 1 сезон 4 серия , не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
16-03-2019, 13:42
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація