В ефірі 0

Папа напрокат 2013

IMDb:7.3KP:6,91-4 серияПапа напрокат Додана: 1-4 серия (1 сезон) - Папа напрокат

Про що серіал «Папа напрокат»:

Можно ли сделать головокружительную карьеру за один день?! У Ильи Петровича Соломатина это получилось. А все потому, что он - полный тезка экс-супруга начальницы Ирины. Только вот карьера становится совсем «совсем маловажным» ни для Него, ни для Нее, ни для мальчика Васи...

Серіал «Папа напрокат» (2013) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Серіал онлайн українською мовою.
Оригінальна назва:
Рік випуску: 2013
Країна: Россия
Жанр: комедия
Переклад:
Тривалість: 50 мин. (200 мин.)
Прем'єра: 23 марта 2014

Режисер: Валерий Рожнов
У ролях: Игорь Петренко, Эльвира Болгова, Максим Рожнов, Вилле Хаапасало, Полина Сыркина, Ольга Битюцкая, Виктор Бунаков, Арий Чумаков, Юлия Беретта, Наталья Тищенко
''''''
Загрузка...

Папа напрокат-дивитись онлайн

Увага: На даний момент серіал викладений в перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити серіал на український переклад. Але ви можете коментувати серіал до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду серіалу онлайн в null 1 сезон 4 серия , не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
Сьогодні, 02:13
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація