В ефірі 0

Партия для чемпионки 2013

IMDb:7.4KP:5,21-4 серияПартия для чемпионки Додана: 1-4 серия (1 сезон) - Партия для чемпионки

Про що серіал «Партия для чемпионки»:

Елене - 39, она специалист по рекламе, удачна, разумна, великолепно выглядит, ее карьера идет в гору, почти любые задачи по- плечу! Мужчин вокруг «крутилось» всегда громадное количество. Но Лена - девушка серьезная и настроена больше на карьеру, нежели на собственную жизнь. А мимолетные романы, давно перестали радовать...

Словом, нет рядом мужчины, да и не очень нужно. Интересная работа полностью вытеснила собственную жизнь. Гром среди светлого неба звучит в тот момент, когда лекари обнаружили, устарелую хворь по «женской» доли. А ведь Елене еще чуть-чуть и 40 лет! Вердикт категоричен: нужно безотлагательно беременеть и рождать! В самые наикратчайшие сроки!

Серіал «Партия для чемпионки» (2013) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Серіал онлайн українською мовою.
Оригінальна назва:
Рік випуску: 2013
Країна: Россия
Жанр: мелодрама
Переклад:
Тривалість: 44 мин. (176 мин.)
Прем'єра: 29 декабря 2013

Режисер: Роман Барабаш
У ролях: Ольга Зайцева, Евгений Воловенко, Джемал Тетруашвили, Александр Волков, Сергей Загребнев, Алёна Яковлева, Владимир Носик, Татьяна Лянник, Олег Марусев, Нина Лощинина
Загрузка...

Партия для чемпионки-дивитись онлайн

Увага: На даний момент серіал викладений в перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити серіал на український переклад. Але ви можете коментувати серіал до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду серіалу онлайн в null 1 сезон 4 серия , не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
Вчора, 15:10
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація