В ефірі 0

Паутина 2007

IMDb:7.6KP:5,51-16 серия HD Паутина Додана: 1-16 серия (1-11 сезон) - Паутина

Про що серіал «Паутина»:

Основной герой, начальник убойного отдела, Федор Туманов - опер добросовестный и бывалый. Находясь на стражнике закона, ему все время приходится «ходить по лезвию бритвы»: его то «подставляют» свои, то за ним охотятся чужие. Но на сей раз «паутина» его затянула очень серьезно.

Туманов и раньше был костью в горле у авторитетов бандитского мира. Но, заимев компрометирующую информацию на империю ветхого вора Мономаха, он обретает в его личике очень опасного недруга. Каждый отчаянно сражается за свое дело и за свои интересы. Миром им не разойтись...

Серіал «Паутина» (2007) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Серіал онлайн українською мовою.
Оригінальна назва:
Рік випуску: 2007
Країна: Россия
Жанр: детектив
Переклад:
Тривалість: 46 мин. (720 мин.)
Прем'єра: 9 января 2008

Режисер: Владимир Краснопольский, Валерий Усков, Михаил Мамедов
У ролях: Олег Харитонов, Олег Шкловский, Олег Филипчик, Виктор Запорожский, Константин Соловьев, Наталья Юнникова, Юлия Пересильд, Олег Каменщиков, Алексей Гришин, Сергей Легостаев
''''''
Загрузка...

Паутина-дивитись онлайн

Увага: На даний момент серіал викладений в перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити серіал на український переклад. Але ви можете коментувати серіал до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду серіалу онлайн в 11 сезон 16 серия , не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
24-04-2019, 17:30
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація