В ефірі 0

Первое правило королевы 2006

KP:5,81-4 серияПервое правило королевы Додана: 1-4 серия (1 сезон) - Первое правило королевы

Про що серіал «Первое правило королевы»:

Инна Селиверстова, руководитель информационного управления Белоярского края, - «царица Савская, Клеопатра, стерва и зараза», как именовали ее враги и соперники, - впервые смутилась. Убит губернатор края Мухин. Потом кто-то застрелил и его вдову, причем Инна находилась в это время в иной комнате.

Как во сне, она поймала со стола какие-то газеты с надписью «Селиверстовой» и скрылась из ужасного дома. Утром объявили, что Мухина умерла от инфаркта... Началась борьба за губернаторский трон. Инна ощущает, что втянута в какую-то ужасную забаву и ей надобно переиграть соперника, прежде чем он ее уничтожит...

Серіал «Первое правило королевы» (2006) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Серіал онлайн українською мовою.
Оригінальна назва:
Рік випуску: 2006
Країна: Россия, Украина
Жанр: детектив
Переклад:
Тривалість: 210 мин.
Прем'єра:

Режисер: Вячеслав Криштофович
У ролях: Юлия Высоцкая, Сергей Власов, Александр Галибин, Михаил Гуро, Николай Иванов, Дарина Лобода, Алексей Маклаков, Леонид Неведомский, Георгий Дрозд, Лариса Руснак
''''''
Загрузка...

Первое правило королевы-дивитись онлайн

Увага: На даний момент серіал викладений в перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити серіал на український переклад. Але ви можете коментувати серіал до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду серіалу онлайн в null 1 сезон 4 серия , не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
Сьогодні, 03:31
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація