В ефірі 1

Печенье с предсказанием 2015

KP:5,31-2 серия HD Печенье с предсказанием Додана: 1-2 серия (1 сезон) - Печенье с предсказанием

Про що серіал «Печенье с предсказанием»:

Случайное прорицанье, найденное Ириной в китайском печенье, внезапно начинает сбываться - ее семейные отношения рушатся, раскрываются досадные секреты недалёких людей, а вскоре героиня лишается и своего бизнеса... Сумеет ли Ирина найти выход и простить своих недалёких, сумеет ли заново построить свою жизнь?

Серіал «Печенье с предсказанием» (2015) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Серіал онлайн українською мовою.
Оригінальна назва:
Рік випуску: 2015
Країна: Россия, Беларусь
Жанр: мелодрама
Переклад:
Тривалість:
Прем'єра:

Режисер: Петр Степин
У ролях: Евгения Осипова, Сергей Мухин, Татьяна Чердынцева, Светлана Никифорова, Сергей Жбанков, Ирина Нарбекова, Игорь Денисов, Алеся Пуховая, Зоя Антонова
Загрузка...

Печенье с предсказанием-дивитись онлайн

Увага: На даний момент серіал викладений в перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити серіал на український переклад. Але ви можете коментувати серіал до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду серіалу онлайн в 1 сезон 2 серия , не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
24-04-2019, 19:42
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація