В ефірі 0

Платина 2007

IMDb:7.3KP:7,11-12 серияПлатина Додана: 1-12 серия (1-2 сезон) - Платина

Про що серіал «Платина»:

В сибирский лагерь для заключенных, расположенный у глухого таежного поселка, приезжает служить старший лейтенант Алексей Карташ: его перевели из Москвы за амурные приключения с генеральской дочкой. Нечаянно молодой офицер узнает, что неподалеку от зоны в тайге находится фантастическое место - Шаманкина марь. Отправившись туда, люди пропадают бесследно.

Местные обитатели неустанно слагают легенды о неясных топях. Карташ решается приоткрыть завесу скрыты этого гибельного места. Он узнает, что среди болот находится лагерь, где люди под присмотром вооруженных охранников трудятся на секретном руднике. Алексей разумеет, что вмешивался в опасную забаву, и пути назад теснее нет.

Серіал «Платина» (2007) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Серіал онлайн українською мовою.

«Металл цвета крови»

Оригінальна назва:
Рік випуску: 2007
Країна: Россия
Жанр: триллер, криминал
Переклад:
Тривалість: 48 мин. (768 мин.)
Прем'єра: 8 октября 2007

Режисер: Мурад Алиев, Усман Сапаров
У ролях: Илья Оболонков, Сергей Маховиков, Владимир Горюшин, Николай Козак, Владимир Косухин, Любовь Омельченко, Дмитрий Титов, Константин Юшкевич, Линда Нигматулина, Алексей Кульбаба
Загрузка...

Платина-дивитись онлайн

Увага: На даний момент серіал викладений в перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити серіал на український переклад. Але ви можете коментувати серіал до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду серіалу онлайн в null 2 сезон 12 серия , не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
Сьогодні, 10:24
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація