В ефірі 0

Подмена в один миг 2014

KP:6,21-2 серияПодмена в один миг Додана: 1-2 серия (1 сезон) - Подмена в один миг

Про що серіал «Подмена в один миг»:

Лена счастлива: у неё великолепный муж, она приготовляется стать матерью. Но поездка в райцентр на стареньком рейсовом автобусе и встреча с уголовницей перекладывают всю её жизнь. И даже на наилучшую подругу она теснее не может положиться, как раньше...

Серіал «Подмена в один миг» (2014) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Серіал онлайн українською мовою.
Оригінальна назва:
Рік випуску: 2014
Країна: Украина
Жанр: мелодрама
Переклад:
Тривалість:
Прем'єра: 4 октября 2014

Режисер: Владимир Харченко-Куликовский
У ролях: Елена Шилова, Анатолий Руденко, Елена Великанова, Дарья Иванова, Инна Мирошниченко, Дмитрий Суржиков, Георгий Поволоцкий, Ирина Мельник, Яна Соболевская, Виктор Сарайкин
Загрузка...

Подмена в один миг-дивитись онлайн

Увага: На даний момент серіал викладений в перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити серіал на український переклад. Але ви можете коментувати серіал до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду серіалу онлайн в null 1 сезон 2 серия , не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
Вчора, 08:21
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація