В ефірі 1

Позднее раскаяние 2013

IMDb:6.2KP:6,41-16 серия HD Позднее раскаяние Додана: 1-16 серия (1 сезон) - Позднее раскаяние

Про що серіал «Позднее раскаяние»:

Семья Милы и Кости держится необыкновенно благодаря двум дочерям, Лике и Кире. Мила давно сняла со счетов супруга, который не может обеспечить семью, отдав предпочтение предприимчивому любовнику Томашу. А вот жизнь Анны и ее сына Сергея подчинена ожиданию чуда - не глядя на то, что ее муж теснее несколько лет числится пропавшим без вести, Анна все еще верует, что он вернется из Афганистана. И так непростая жизнь двух семей неожиданно запутывается еще больше, когда оказывается, что у Киры и Сергея будет ребенок, ведь влюбленным всего по 16 лет...

Серіал «Позднее раскаяние» (2013) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Серіал онлайн українською мовою.
Оригінальна назва:
Рік випуску: 2013
Країна: Украина
Жанр: мелодрама
Переклад:
Тривалість:
Прем'єра: 31 марта 2014

Режисер: Оксана Байрак
У ролях: Регина Мянник, Олег Масленников-Войтов, Сергей Калантай, Максим Дрозд, Дарина Лобода, Анна Синякина, Алексей Барбинов, Артем Крестников, Марина Ягодкина, Андрей Косташ
Загрузка...

Позднее раскаяние-дивитись онлайн

Увага: На даний момент серіал викладений в перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити серіал на український переклад. Але ви можете коментувати серіал до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду серіалу онлайн в 1 сезон 16 серия , не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
Вчора, 03:50
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація