В ефірі 0

Полицейский участок 2015

KP:6,61-16 серияПолицейский участок Додана: 1-16 серия (1 сезон) - Полицейский участок

Про що серіал «Полицейский участок»:

После убийства супруга, собравшего компромат на чиновников очень высокого ранга, основную героиню - Полину Левашову (майора полиции) под выдуманной фамилией (Фомина) отправляют из Петербурга в малюсенький провинциальный город, чтобы спрятать от злоумышленников, которые уверены, что информация с компроматом находится у неё.

Там этой с виду хрупкой женщине предстоит возглавить отделение полиции, завоевать доверие команды полицейских-мужчин и защитить себя и детей от тех, кто убил ее супруга, а теперь, в погоне за секретными материалами, которые собрал её муж, охотятся за ней.

Серіал «Полицейский участок» (2015) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Серіал онлайн українською мовою.
Оригінальна назва:
Рік випуску: 2015
Країна: Россия
Жанр: детектив
Переклад:
Тривалість: 44 мин. (710 мин.)
Прем'єра: 10 августа 2015

Режисер: Мирослав Малич
У ролях: Анна Снаткина, Андрей Чернышов, Роман Агеев, Олег Долин, Андрей Кузнецов, Михаил Тарабукин, Петр Логачев, Игорь Черневич, Виктория Стивина, Анна Алексахина
Загрузка...

Полицейский участок-дивитись онлайн

Увага: На даний момент серіал викладений в перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити серіал на український переклад. Але ви можете коментувати серіал до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду серіалу онлайн в null 1 сезон 16 серия , не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
23-04-2019, 23:22
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація