В ефірі 0

Последний бронепоезд 2006

IMDb:6.2KP:6,51-4 серия HD Последний бронепоезд Додана: 1-4 серия (1 сезон) - Последний бронепоезд

Про що серіал «Последний бронепоезд»:

Напряженные события картины посылают к первым дням Большой Отечественной войны, когда на помощь русским боевым долям, попавшим в окружение, был отправлен сильный суперсовременный бронепоезд.

Но бронепоезд пленён немцами и воины идут на смертельный риск, чтобы отбить бронепоезд и возвращать заключительную надежду на спасение своих недалёких и собственной жизни.

Серіал «Последний бронепоезд» (2006) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Серіал онлайн українською мовою.
Оригінальна назва:
Рік випуску: 2006
Країна: Россия, Беларусь
Жанр: боевик, военный, история
Переклад:
Тривалість: 124 мин.
Прем'єра:

Режисер: Зиновий Ройзман
У ролях: Андрей Панин, Андрей Соколов, Екатерина Редникова, Марина Александрова, Иван Кокорин, Денис Никифоров, Олег Корчиков, Анатолий Кот, Александр Тютин, Игорь Сигов
''''''
Загрузка...

Последний бронепоезд-дивитись онлайн

Увага: На даний момент серіал викладений в російському перекладі, і у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити серіал на український переклад. Але ви можете коментувати серіал до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду серіалу в онлайн 1 сезон 4 серия , не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
Рекомендуємо подивитися
Вчора, 01:09
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
Вхід / Реєстрація