В ефірі 1

Последний Москаль. Судный День 2016

KP:6,61-16 серия HD Последний Москаль. Судный День Додана: 1-16 серия (1 сезон) - Последний москаль. Судный день

Про що серіал «Последний Москаль. Судный День»:

Во втором сезоне Карпаты содрогнутся - их ждет скандальное возвращение блудного гуцула, брата Ивана и отца Валеры, Дмитрия Петрука. Предприимчивый олигарх, заручившись поддержкой Валеры, планирует построить в Больших Вуйках современный мегаприбыльный курорт «Вуйковель». Правда, для постройки придется сравнять с полониной все село... Ошеломлённые таким поворотом обитатели объединяются против безжалостного бизнес-плана. Но дьявольская сделка заключена, и бульдозеры теснее тронулись с места...

Серіал «Последний Москаль. Судный День» (2016) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Серіал онлайн українською мовою.

«От рая до ада - один москаль»

Оригінальна назва:
Рік випуску: 2016
Країна: Украина
Жанр: комедия
Переклад:
Тривалість:
Прем'єра:

Режисер: Семен Горов
У ролях: Игорь Скрипко, Юрий Горбунов, Владимир Горянский, Галина Безрук, Иван Шаран, Владимир Николаенко, Наталья Корецкая, Назар Заднепровский, Лилия Ребрик, Ольга Сумская
Загрузка...

Последний Москаль. Судный День-дивитись онлайн

Увага: На даний момент серіал викладений в перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити серіал на український переклад. Але ви можете коментувати серіал до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду серіалу онлайн в 1 сезон 16 серия , не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
24-04-2019, 20:03
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація