В ефірі 0

Потому что люблю 2015

KP:5,81-2 серия HD Потому что люблю Додана: 1-2 серия (1 сезон) - Потому что люблю

Про що серіал «Потому что люблю»:

Единожды, основные герои встретились и почувствовали очень сильные чувства. Они размышляли только друг о приятеле и с великим нетерпением ждали новых свиданий и встреч. Да вот, эти чувства заставили влюбленную пару пренебрегать о том, что вокруг существуют досадные люди, много проблем и негативные моменты жизни. Основные герои уверены, что способны отгородиться от всех проблем и неудач в прошлом, строя великолепные планы на будущие. Но, это еще совсем не означает, что негатив из наружного мира не повлияет на их судьбу...

Серіал «Потому что люблю» (2015) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Серіал онлайн українською мовою.
Оригінальна назва:
Рік випуску: 2015
Країна: Россия
Жанр: драма
Переклад:
Тривалість: 180 мин.
Прем'єра: 22 августа 2015

Режисер: Петр Степин
У ролях: Елена Оболенская, Анастасия Ричи, Игорь Сигов, Лариса Маршалова, Кирилл Дыцевич, Ольга Сизова, Виктор Рыбчинский, Павел Яскевич, Елена Дубровская, Анастасия Боброва
Загрузка...

Потому что люблю-дивитись онлайн

Увага: На даний момент серіал викладений в перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити серіал на український переклад. Але ви можете коментувати серіал до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду серіалу онлайн в 1 сезон 2 серия , не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
Сьогодні, 15:32
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація