В ефірі 1

Поцелуй! 2013

KP:6,11-77 серия HD Поцелуй! Додана: 1-77 серия (1 сезон) - Поцелуй!

Про що серіал «Поцелуй!»:

Наташа - веселая, благообразная девушка с пробивным характером. Сразу после окончания школы она оставляет родной поселок Халатовку, садится в поезд и отправляется в Москву. Наташа уверена в том, что у нее призвание - делать людей благовидными. Она прослыла на всю округу «знатным косметологом и парикмахером». Наташа грезит учиться «этому делу» в медицинском институте, работать косметологом-дерматологом в самых престижных больницах красы и сделать мировую карьеру. И вот, с аттестатом зрелости и пятьюстами рублей в кармане, Наташа едет в Москву, чтобы поступить в институт и устроиться в столице на работу...

Серіал «Поцелуй!» (2013) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Серіал онлайн українською мовою.
Оригінальна назва:
Рік випуску: 2013
Країна: Россия, Украина
Жанр: мелодрама
Переклад:
Тривалість:
Прем'єра:

Режисер: Олег Масленников, Вячеслав Алешечкин, Владимир Дощук
У ролях: Алёна Криг, Иван Колесников, Евгений Воловенко, Александр Давыдов, Ирина Ефремова, Оксана Сташенко, Анатолий Котенёв, Алёна Алымова, Анна Тамбова, Лилия Ребрик
''''''
Загрузка...

Поцелуй!-дивитись онлайн

Увага: На даний момент серіал викладений в перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити серіал на український переклад. Але ви можете коментувати серіал до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду серіалу онлайн в 1 сезон 77 серия , не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
18-03-2019, 13:45
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація