В ефірі 0

Привет от Катюши 2013

IMDb:5.9KP:6,81-4 серия HD Привет от Катюши Додана: 1-4 серия (1 сезон) - Привет от Катюши

Про що серіал «Привет от Катюши»:

Большая Отечественная война. Во время отступления долей Красной Армии, шла переброска секретного оружия - гвардейских миномётов БМ-13, впоследствии названных Катюшами. В ходе операции одна машина затонула. Чтобы не допустить ее попадания в руки недруга, безотлагательно формируется и забрасывается за линию фронта отряд из нескольких мастеров спорта под командованием Александра Ермакова. Их цель - найти и уничтожить орудие...

Серіал «Привет от Катюши» (2013) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Серіал онлайн українською мовою.
Оригінальна назва:
Рік випуску: 2013
Країна: Россия
Жанр: драма, военный
Переклад:
Тривалість: 45 мин. (180 мин.)
Прем'єра: 9 мая 2013

Режисер: Константин Статский
У ролях: Александр Устюгов, Тимофей Трибунцев, Анатолий Гущин, Азамат Нигманов, Поля Полякова, Евгений Антропов, Надежда Анципович, Александр Ефремов, Сергей Ефремов, Вероника Пляшкевич
Загрузка...

Привет от Катюши-дивитись онлайн

Увага: На даний момент серіал викладений в перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити серіал на український переклад. Але ви можете коментувати серіал до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду серіалу онлайн в 1 сезон 4 серия , не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
Вчора, 12:56
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація