В ефірі 0

Принц Сибири 2014

IMDb:3.3KP:7,11-20 серияПринц Сибири Додана: 1-20 серия (1 сезон) - Принц Сибири

Про що серіал «Принц Сибири»:

Талантливого программиста Максима подставляет недалёкий друг: на него начинает охоту влиятельный олигарх Бушуев. Он твердо уверен в том, что хитроумный компьютерщик не только присвоил себе его деньги, но и положил глаз на его жену. Единственный шанс на спасение - бегать из шумного Питера в глухую деревню в Сибири в надежде, что там он будет в безопасности. Новичок из великого города, не привыкший к неимению гаджетов и интернета, вызывает много вопросов у местных обитателей. Пытаясь вписаться, Макс устраивается на работу на лесопилку, которая, как вскоре выясняется, принадлежит Бушуеву...

Серіал «Принц Сибири» (2014) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Серіал онлайн українською мовою.
Оригінальна назва:
Рік випуску: 2014
Країна: Россия
Жанр: комедия, приключения
Переклад:
Тривалість: 45 мин.
Прем'єра: 11 мая 2015

Режисер: Павел Смирнов, Денис Елеонский
У ролях: Иван Жидков, Алина Ланина, Владимир Литвинов, Кристина Кузьмина, Кирилл Нагиев, Марьяна Анохина, Екатерина Рябова, Василий Кортуков, Алексей Симонов, Полина Воробьева
''''''
Загрузка...

Принц Сибири-дивитись онлайн

Увага: На даний момент серіал викладений в перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити серіал на український переклад. Але ви можете коментувати серіал до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду серіалу онлайн в null 1 сезон 20 серия , не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
15-02-2019, 19:45
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація