В ефірі 0

Проводница 2016

KP:01-20 серия HD Проводница Додана: 1-20 серия (1 сезон) - Проводница

Про що серіал «Проводница»:

Проводница Ольга Бабенко не только приносит пассажирам белье и предлагает чай, но и выступает в роли психолога, подсобляя им разобраться в собственных идеях. Амурные треугольники, измены, семейные скрыты... Порой излить душу незнакомцу гораздо проще, чем родственнику или другу. Ведь вероятность того, что встреча повторится, приближена к нулю, и можно не опасаться осуждения или критики.

Серіал «Проводница» (2016) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Серіал онлайн українською мовою.
Оригінальна назва:
Рік випуску: 2016
Країна: Россия
Жанр: мелодрама
Переклад:
Тривалість: 48 мин.
Прем'єра: 2 мая 2017

Режисер: Сергей Сотниченко, Тарас Дударь
У ролях: Людмила Загорская, Владислав Мамчур, Виталина Библив, Ольга Морозова, Станислав Бжезинский, Ольга Ларина, Анна Сагайдачная, Роберт Фельдман, Евгений Сенчуков, Анна Кузина
Загрузка...

Проводница-дивитись онлайн

Увага: На даний момент серіал викладений в перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити серіал на український переклад. Але ви можете коментувати серіал до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду серіалу онлайн в 1 сезон 20 серия , не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
22-03-2019, 11:03
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація