В ефірі 0

Противостояние 1985

IMDb:7.9KP:8,31-6 серияПротивостояние Додана: 1-6 серия (1 сезон) - Противостояние

Про що серіал «Противостояние»:

В одном из северных российских городов милиция расследует дело об убийстве человека, направлявшегося с золотых приисков домой. Сыщики выходят на след основного подозреваемого по имени Григорий Милинко. Но чем дальше продвигается дело, тем больше оно запутывается, так как выясняется, что истинный Милинко погиб на войне. Означает, кто-то украл его имя. Злоумышленник объявлен во всесоюзный розыск, но правонарушения длятся...

Серіал «Противостояние» (1985) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Серіал онлайн українською мовою.
Оригінальна назва:
Рік випуску: 1985
Країна: СССР
Жанр: драма, криминал, детектив, военный
Переклад:
Тривалість: 392 мин.
Прем'єра:

Режисер: Семён Аранович
У ролях: Олег Басилашвили, Андрей Болтнев, Юрий Кузнецов, Мурман Джинория, Виктор Гоголев, Александр Филиппенко, Елизавета Никищихина, Станислав Садальский, Сергей Бехтерев, Владимир Головин
''''''
Загрузка...

Противостояние-дивитись онлайн

Увага: На даний момент серіал викладений в російському перекладі, і у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити серіал на український переклад. Але ви можете коментувати серіал до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду серіалу в онлайн null 1 сезон 6 серия , не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
Рекомендуємо подивитися
Вчора, 06:19
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
Вхід / Реєстрація