В ефірі 0

Профиль убийцы 2012

KP:01-24 серия HD Профиль убийцы Додана: 1-24 серия (1-2 сезон) - Профиль убийцы

Про що серіал «Профиль убийцы»:

Правонарушения, совершаемые серийными убийцами, насильниками и маньяками, зачастую являются самыми трудными и запутанными. Именно они превращаются в «висяки» - дела, которые порой невероятно раскрыть. Но, в составе МВД создается особый отдел, сотрудники которого именуются «профайлерами». Задача профайлеров, ставших основными героями сериала «Профиль убийцы», крайне непростая. Для раскрытия самых жестоких правонарушений эти люди обязаны уметь размышлять как злоумышленник. Герои сериала «Профиль убийцы» не просто милиционеры. Они психологи, умеющие найти ключ к сознанию злоумышленника и, таким образом, остановив его, чтобы прервать кровавый след и цепочку жертв.

Серіал «Профиль убийцы» (2012) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Серіал онлайн українською мовою.
Оригінальна назва:
Рік випуску: 2012
Країна: Россия
Жанр: детектив, криминал
Переклад:
Тривалість: 46 мин. (736 мин.)
Прем'єра:

Режисер: Владимир Койфман
У ролях: Максим Щеголев, Денис Матросов, Вадим Андреев, Сергей Пиоро, Ольга Куликова, Евгений Гусев, Тимофей Смирнов, Полина Иосилевич, Роман Фролов, Андрей Белозеров
Загрузка...

Профиль убийцы-дивитись онлайн

Увага: На даний момент серіал викладений в перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити серіал на український переклад. Але ви можете коментувати серіал до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду серіалу онлайн в 2 сезон 24 серия , не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
Вчора, 23:35
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація