В ефірі 0

Пятый этаж без лифта 2013

KP:6,51-2 серия HD Пятый этаж без лифта Додана: 1-2 серия (1 сезон) - Пятый этаж без лифта

Про що серіал «Пятый этаж без лифта»:

Антон и Сима, в прошлом выпускники театрального, а нынче - удачные риэлторы. Они живут в гражданском браке, но юношескую любовь давно вытеснила повадка.

Однажды в агентство обращается необычный клиент. Борис приехал из Лондона и намерен покупать жильё в Москве - застенчивую квартиру в ветхой пятиэтажке. Выбор его не случаен: это место, где мужчина провёл своё счастливое детство.

Как назло, владельцы наотрез отрицаются продавать квартиру. Тогда предприимчивая Сима предлагает коварный план, чтобы заставить владельцев съехать...

Серіал «Пятый этаж без лифта» (2013) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Серіал онлайн українською мовою.
Оригінальна назва:
Рік випуску: 2013
Країна: Россия
Жанр: мелодрама
Переклад:
Тривалість: 180 мин.
Прем'єра:

Режисер: Сергей Краснов
У ролях: Марина Коняшкина, Алексей Демидов, Иван Колесников, Любава Грешнова, Юлия Юрченко, Игорь Теплов, Галина Петрова, Татьяна Догилева, Игорь Скрипко, Виталия Корниенко
''''''
Загрузка...

Пятый этаж без лифта-дивитись онлайн

Увага: На даний момент серіал викладений в перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити серіал на український переклад. Але ви можете коментувати серіал до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду серіалу онлайн в 1 сезон 2 серия , не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
11-03-2019, 06:34
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація