В ефірі 0

СашаТаня 2013

IMDb:3.9KP:4,61-13 серия HD СашаТаня Додана: 1-13 серия (1-7 сезон) - СашаТаня

Про що серіал «СашаТаня»:

Саша Сергеев освободился от офисного рабства и ушел в принуждённый декрет. Денег в семье нет, помощь папы-олигарха он по-былому пренебрегает, а быть хочется. В том числе и сотрудникам банка, в котором семья Сергеевых брала ипотеку. В этой ситуации Таня принимает волевое решение и выходит на работу. Мужское достоинство Саши в опасности, каблук жены становится еще больше и тяжелее, а новые повинности превращают Сергеева в домохозяйку...

Тестостерон по капельке выходит из организма, и Саша постепенно уступает место главы семьи своей жене. Потому что КТО РАБОТАЕТ, ТОТ ОСНОВНОЙ!

Серіал «СашаТаня» (2013) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Серіал онлайн українською мовою.
Оригінальна назва:
Рік випуску: 2013
Країна: Россия
Жанр: комедия
Переклад:
Тривалість: 24 мин.
Прем'єра: 3 июня 2013

Режисер: Сергей Казачанский, Михаил Старчак, Андрей Богатырев
У ролях: Андрей Гайдулян, Валентина Рубцова, Алексей Климушкин, Андрей Свиридов, Алексей Гаврилов, Лариса Баранова, Виталий Гогунский, Арарат Кещян, Наталья Ходус, Виктор Полторацкий
''''''
Загрузка...

СашаТаня-дивитись онлайн

Увага: На даний момент серіал викладений в перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити серіал на український переклад. Але ви можете коментувати серіал до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду серіалу онлайн в 7 сезон 13 серия , не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
Сьогодні, 01:22
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація