В ефірі 0

Серафима прекрасная 2011

IMDb:6KP:5,71-12 серия HD Серафима прекрасная Додана: 1-12 серия (1 сезон) - Серафима прекрасная

Про що серіал «Серафима прекрасная»:

История любви сильной женщины Серафимы. Это амурный треугольник - на протяжении 20 лет она и ее соперница любят одного и того же мужчину. Кроме мелодрамы это еще и народное кино - рассказ об истории России через жизненный путь конкретного человека. В доле Серафимы отражается история всей страны - советские времена, перестройка и наши дни.

Время деяния - с 1980-х до истинного медли. Это рассказ о том, как человек сделал свою личность сам. Героиня преодолела многое - хворь ребенка, измену супруга и кучу различных трудных обстоятельств. Концом станет счастливый конец, так как она заслужила у Хозяева счастье своим трудом, поведением и силой духа.

Серіал «Серафима прекрасная» (2011) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Серіал онлайн українською мовою.
Оригінальна назва:
Рік випуску: 2011
Країна: Россия
Жанр: мелодрама
Переклад:
Тривалість: 50 мин.
Прем'єра: 14 июня 2011

Режисер: Каринэ Фолиянц
У ролях: Екатерина Порубель, Кирилл Гребенщиков, Вячеслав Гришечкин, Николай Добрынин, Алевтина Добрынина, Анастасия Добрынина, Елена Захарова, Вероника Лысакова, Антон Шурцов, Александр Сигуев
Загрузка...

Серафима прекрасная-дивитись онлайн

Увага: На даний момент серіал викладений в перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити серіал на український переклад. Але ви можете коментувати серіал до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду серіалу онлайн в 1 сезон 12 серия , не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
Вчора, 06:47
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація