В ефірі 0

Сетевая угроза 2011

KP:6,11-4 серия HD Сетевая угроза Додана: 1-4 серия (1 сезон) - Сетевая угроза

Про що серіал «Сетевая угроза»:

Герой фильма - сельский участковый лейтенант Андрей Качура. В силу своего характера, доброжелательного отношения к людям и естественной догадливости Качура всякий раз оказывается вовлеченным в расследование уголовного правонарушения и становится одной из ключевых фигур при его раскрытии.

Серіал «Сетевая угроза» (2011) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Серіал онлайн українською мовою.
Оригінальна назва:
Рік випуску: 2011
Країна: Беларусь
Жанр: детектив
Переклад:
Тривалість: 52 мин. (208 мин.)
Прем'єра: 1 февраля 2012

Режисер: Игорь Четвериков
У ролях: Павел Харланчук, Вадим Утенков, Анастасия Сметанина, Владимир Грицевский, Дмитрий Мухин, Анастасия Денисова, Руслан Чернецкий, Сергей Власов, Олег Ткачёв, Александр Сухоцкий
Загрузка...

Сетевая угроза-дивитись онлайн

Увага: На даний момент серіал викладений в перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити серіал на український переклад. Але ви можете коментувати серіал до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду серіалу онлайн в 1 сезон 4 серия , не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
Вчора, 15:33
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація