В ефірі 1

Солнце в подарок 2016

KP:5,81-20 серия HD Солнце в подарок Додана: 1-20 серия (1 сезон) - Солнце в подарок

Про що серіал «Солнце в подарок»:

После трагической погибели матери жизнь Маши становится безрадостной. Ее отец заливает горе водкой, и в доме начинает хозяйничать соседка Галина, метящая на роль мачехи.

Маша становится чужой в своей квартире и круглыми сутками исчезает на работе в клинике. К счастью, собственная жизнь героини налаживается - Маша выходит замуж за своего пациента Костю.

Но скороспелый брак скрывает в себе много подводных камней. Деспотичная свекровь Камышиха грезила вовсе не о такой невестке, а ее брат Вяземский фатальным образом оказывается сопричастен к смерти Машиной матери.

Серіал «Солнце в подарок» (2016) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Серіал онлайн українською мовою.
Оригінальна назва:
Рік випуску: 2016
Країна: Россия
Жанр: мелодрама
Переклад:
Тривалість:
Прем'єра:

Режисер: Сергей Лялин
У ролях: Елена Шилова, Антон Сёмкин, Надежда Маркина, Владимир Жеребцов, Ирина Антоненко, Евгения Серебренникова, Кирилл Жандаров, Юрий Цурило, Анатолий Котенёв, Александр Кузнецов
''''''
Загрузка...

Солнце в подарок-дивитись онлайн

Увага: На даний момент серіал викладений в перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити серіал на український переклад. Але ви можете коментувати серіал до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду серіалу онлайн в 1 сезон 20 серия , не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
Вчора, 07:49
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація