В ефірі 1

Соната для Веры 2015

KP:6,11-2 серия HD Соната для Веры Додана: 1-2 серия (1 сезон) - Соната для Веры

Про що серіал «Соната для Веры»:

Bера и Андрей живут с сыном в махоньком городке. В прошлом у обоих были блистающие перспективы: Вера сияла музыкальным талантом, Андрей получал патенты на изобретения. Но реальная жизнь оказалась далека от мечтаний юности.

Однажды Вера с Андреем решают дать себе второй шанс - переехать в столицу и начать всё «с нуля». К несчастью, обаяние и добропорядочная краса Веры оборачиваются бедой для всей семьи. Избалованный властью начальник, отвергнутый Верой, задаётся целью во что бы то ни стало отомстить женщине и разрушить ее жизнь.

Серіал «Соната для Веры» (2015) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Серіал онлайн українською мовою.
Оригінальна назва:
Рік випуску: 2015
Країна: Россия
Жанр: мелодрама
Переклад:
Тривалість:
Прем'єра: 9 апреля 2016

Режисер: Алексей Рудаков
У ролях: Елена Великанова, Иван Жидков, Георгий Стрелянный, Сергей Комаров, Иван Рудаков, Татьяна Васильева, Марина Григорьева, Татьяна Васильева, Юрий Бондаренко, Валерий Громовиков
Загрузка...

Соната для Веры-дивитись онлайн

Увага: На даний момент серіал викладений в перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити серіал на український переклад. Але ви можете коментувати серіал до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду серіалу онлайн в 1 сезон 2 серия , не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
Сьогодні, 13:08
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація