В ефірі 1

Сонька Золотая Ручка 2007

IMDb:6.5KP:7,21-14 серия HD Сонька Золотая Ручка Додана: 1-14 серия (1-2 сезон) - Сонька Золотая Ручка

Про що серіал «Сонька Золотая Ручка»:

Ее имя вызывало преклонение даже у самых отпетых рецидивистов. Ее отыскивала полиция всех стран Европы. Разговаривают, что банда, которую она возглавляла, состояла необыкновенно из ее былых мужей. О Софье Блювштейн, больше знаменитой как Сонька Золотая Ручка, ходит много легенд.

Все сведения о ее жизни крайне противоречивы. Творцы документального фильма предлагают свою версию трагической судьбы большой аферистки. На основе материалов уголовных дел начала 20 века воссоздаются самые виртуозные и известные аферы Соньки Золотой Ручки.

Серіал «Сонька Золотая Ручка» (2007) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Серіал онлайн українською мовою.

«Легендарная королева воровского мира»

Оригінальна назва:
Рік випуску: 2007
Країна: Россия
Жанр: драма, детектив
Переклад:
Тривалість: 47 мин. (530 мин.)
Прем'єра: 23 апреля 2007

Режисер: Виктор Мережко
У ролях: Анастасия Микульчина, Богдан Ступка, Ирина Алфёрова, Михаил Щетинин, Зоя Буряк, Дмитрий Аверин, Олег Басилашвили, Иван Бортник, Игорь Ботвин, Сергей Перегудов
''''
Загрузка...

Сонька Золотая Ручка-дивитись онлайн

Увага: На даний момент серіал викладений в російському перекладі, і у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити серіал на український переклад. Але ви можете коментувати серіал до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду серіалу в онлайн сезон серия , не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
Рекомендуємо подивитися
19-08-2018, 15:10
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
Вхід / Реєстрація