В ефірі 0

Сплячі 2017

KP:6,91-4 серия HD Сплячі Додана: 1-4 серия (1-2 сезон) - Спящие

Про що серіал «Сплячі»:

Сплячі - спеціальні агенти, що впроваджуються в державну структуру протилежних сил. Виконавши покладену на них місію, вони могли роками перебувати в так званій "сплячці", будучи впевненими в тому, що виконали своє призначення, навіть не підозрюючи, що в будь-який момент їх можуть змусити "прокинутися". Тому, щоб отримати доступ до важливої ​​закритої інформації, сплячих дуже часто вербували "на виріст", створюючи комфортні умови для кар'єрного зростання. Деякі з них починали співпрацювати зі своїми таємними роботодавцями задовго до того, як потрапляли в ту сферу, яка представляла інтерес для Верба боку.
Дія серіалу розгортається в 2013-му році напередодні масштабних геополітичних подій, здатних змінити поточний баланс сил на політичній арені і вплинути на подальше життя всього світу.

Серіал «Сплячі» (2017) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Серіал онлайн українською мовою.

«Пора просыпаться!»

Оригінальна назва:
Рік випуску: 2017
Країна: Россия
Жанр: триллер
Переклад:
Тривалість: 55 мин. (415 мин.)
Прем'єра: 9 октября 2017

Режисер: Юрий Быков
У ролях: Игорь Петренко, Паулина Андреева, Дмитрий Ульянов, Семён Шкаликов, Никита Павленко, Александр Рапопорт, Олег Морозов, Наталья Рогожкина, Сергей Минаев, Фёдор Бондарчук
'Спящие
Загрузка...

Сплячі-дивитись онлайн

Увага: На даний момент серіал викладений в російському перекладі, і у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити серіал на український переклад. Але ви можете коментувати серіал до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду серіалу в онлайн 2 сезон 4 серия , не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
Рекомендуємо подивитися
Сьогодні, 12:35
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
Вхід / Реєстрація