В ефірі 0

Судьбы загадочное завтра 2010

KP:01-16 серияСудьбы загадочное завтра Додана: 1-16 серия (1 сезон) - Судьбы загадочное завтра

Про що серіал «Судьбы загадочное завтра»:

Иван Прокопец длинно прожил в Чечне: там он воевал, там же был пленён боевиками в плен. После шести лет неимения он возвращается домой, в родную кубанскую станицу. Настя, его школьная любовь, завтра теснее выходит замуж за Костю, местного предпринимателя. Кроме того, она ждет от него ребенка. Но снится ей школьная любовь - Иван...

Серіал «Судьбы загадочное завтра» (2010) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Серіал онлайн українською мовою.
Оригінальна назва:
Рік випуску: 2010
Країна: Россия
Жанр: драма
Переклад:
Тривалість: 44 мин.
Прем'єра: 30 августа 2010

Режисер: Виталий Москаленко
У ролях: Карина Андоленко, Владимир Яглыч, Екатерина Артебякина, Лаура Кеосаян, Евгения Лоза, Иван Жидков, Иван Кокорин, Николай Сальников, Степан Самойленко, Петр Кислов
''''''
Загрузка...

Судьбы загадочное завтра-дивитись онлайн

Увага: На даний момент серіал викладений в російському перекладі, і у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити серіал на український переклад. Але ви можете коментувати серіал до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду серіалу в онлайн null 1 сезон 16 серия , не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
Рекомендуємо подивитися
17-06-2018, 19:06
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
Вхід / Реєстрація