В ефірі 0

Сыщик Путилин 2007

KP:01-8 серия HD Сыщик Путилин Додана: 1-8 серия (1 сезон) - Сыщик Путилин

Про що серіал «Сыщик Путилин»:

ХIХ век... Основной герой - сыщик Иван Дмитриевич Путилин, прежний начальник Петербургской сыскной полиции. Выйдя в отставку, он пишет книгу о службе в полиции и вспоминает самые занимательные дела из своей практики. В каждом рассказе Путилина - настоящая история загадочного правонарушения. В ходе расследований много опасных поворотов, загадок, фантастических совпадений и курьезов, а финальная разгадка всегда остроумна и неожиданна.

Серіал «Сыщик Путилин» (2007) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Серіал онлайн українською мовою.
Оригінальна назва:
Рік випуску: 2007
Країна: Россия
Жанр: детектив
Переклад:
Тривалість: 416 мин.
Прем'єра: 23 марта 2009

Режисер: Сергей Газаров
У ролях: Владимир Ильин, Игорь Золотовицкий, Тимофей Трибунцев, Иван Агапов, Ирина Апексимова, Виктор Вержбицкий, Игорь Воробьев, Сергей Газаров, Вячеслав Ганенко, Ирина Гринёва
''''
Загрузка...

Сыщик Путилин-дивитись онлайн

Увага: На даний момент серіал викладений в російському перекладі, і у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити серіал на український переклад. Але ви можете коментувати серіал до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду серіалу в онлайн 1 сезон 8 серия , не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
Рекомендуємо подивитися
Вчора, 08:46
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
Вхід / Реєстрація