В ефірі 0

Таинственная страсть 2016

KP:7,21-13 серия HD Таинственная страсть Додана: 1-13 серия (1 сезон) - Таинственная страсть

Про що серіал «Таинственная страсть»:

Герои носят выдуманные имена, но за ними без труда угадываются реальные люди, которых все великолепно знают: Роберт Рождественский, Евгений Евтушенко, Андрей Вознесенский, Булат Окуджава, Белла Ахмадулина, Владимир Высоцкий, Эрнст Неведомый, сам Василий Аксёнов и иные.

Фильм рассказывает о том, как жили эти люди - противились власти или поддавались ей, любили, предавали, веровали. И продолжали писать, несмотря ни на что.

Серіал «Таинственная страсть» (2016) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Серіал онлайн українською мовою.
Оригінальна назва:
Рік випуску: 2016
Країна: Россия
Жанр: драма
Переклад: Не требуется
Тривалість: 50 мин.
Прем'єра: 31 октября 2016

Режисер: Влад Фурман
У ролях: Юлия Пересильд, Алексей Морозов, Филипп Янковский, Чулпан Хаматова, Александр Ильин мл., Евгений Павлов, Алексей Агопьян, Артур Бесчастный, Олег Штефанко, Юлия Хлынина
''''''
Загрузка...

Таинственная страсть-дивитись онлайн

Увага: На даний момент серіал викладений в Не требуется перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити серіал на український переклад. Але ви можете коментувати серіал до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду серіалу онлайн в 1 сезон 13 серия , не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
19-04-2019, 18:38
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація