В ефірі 0

Танкисты своих не бросают 2013

KP:5,21-4 серия HD Танкисты своих не бросают Додана: 1-4 серия (1 сезон) - Танкисты своих не бросают

Про що серіал «Танкисты своих не бросают»:

Наконец-то Марина счастлива. Одинокая женщина, потерявшая сына и супруга, она снова выходит замуж - за капитана танковых войск в отставке Федора. Но вскоре ее муж получает травму, после чего давнее ранение дает о себе знать. Федор при смерти. Спасти его может профессор Росман, местное освещало медицины. Операция стоит великих денег, которых в семье нет, а безвозмездно помочь врач отрицается. Марина продает все ценности, часть денег собирают однополчане ее супруга. Но с трудом собранную сумму воруют. А Федору становится все хуже. И тогда стыдливая женщина решается на отчаянный шаг: она крадёт дочь профессора, Кристину, и требует спасти супруга в размен на безопасность девушки...

Серіал «Танкисты своих не бросают» (2013) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Серіал онлайн українською мовою.
Оригінальна назва:
Рік випуску: 2013
Країна: Россия
Жанр: мелодрама
Переклад:
Тривалість: 47 мин. (189 мин.)
Прем'єра: 16 сентября 2015

Режисер: Александр Грабарь
У ролях: Ирина Пегова, Константин Милованов, Мария Луговая, Александр Яцко, Александр Никитин, Екатерина Маликова, Борис Тенин, Алиса Гребенщикова, Анатолий Гущин, Александр Стёпин
Загрузка...

Танкисты своих не бросают-дивитись онлайн

Увага: На даний момент серіал викладений в перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити серіал на український переклад. Але ви можете коментувати серіал до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду серіалу онлайн в 1 сезон 4 серия , не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
24-04-2019, 05:53
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація