В ефірі 0

Тариф на прошлое 2013

KP:6,91-4 серия HD Тариф на прошлое Додана: 1-4 серия (1 сезон) - Тариф на прошлое

Про що серіал «Тариф на прошлое»:

Как и многие молодые люди, Виталик Шестаков всегда был достаточно неосторожным человеком. И когда единожды ему представилась возможность возвратиться в прошлое, он не замедлил ею воспользоваться. Но «эффект бабочки» не заставил себя длинно ждать: желая Виталик провел в прошлом всего два дня, его жизнь навсегда изменилась. Когда молодой человек возвратился обратно в свое время, он понял, что совершил великую ошибку, вмешавшись в закономерный ход судьбы. И теперь ему остается только попытаться исправить содеянное.

Серіал «Тариф на прошлое» (2013) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Серіал онлайн українською мовою.
Оригінальна назва:
Рік випуску: 2013
Країна: Россия
Жанр: мелодрама
Переклад:
Тривалість: 45 мин. (180 мин.)
Прем'єра: 25 октября 2013

Режисер: Петр Амелин
У ролях: Сергей Марин, Виктор Добронравов, Денис Пьянов, Екатерина Рябова, Виктория Лукина, Валерий Кухарешин, Серафима Низовская, Алексей Федотов, Дмитрий Поднозов, Оксана Базилевич
Загрузка...

Тариф на прошлое-дивитись онлайн

Увага: На даний момент серіал викладений в перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити серіал на український переклад. Але ви можете коментувати серіал до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду серіалу онлайн в 1 сезон 4 серия , не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
16-04-2019, 04:21
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація