В ефірі 0

Тёмный мир: Равновесие 2014

IMDb:6.1KP:6,21-12 серия HD Тёмный мир: Равновесие Додана: 1-12 серия (1 сезон) - Темный мир: Равновесие (сериал)

Про що серіал «Тёмный мир: Равновесие»:

Из Темного мира в мир людей просачиваются Тени. Эти голодные замерзшие существа насыщаются жизненной силой людей, их радостью, любовью и временем. Сила злобна растет, и Портал между мирами вот-вот будет разрушен. Команда посвященных каждый день поддерживает хрупкое равновесие, но даже они не могут противостоять надвигающейся катастрофе. И только истинная Любовь сможет восстановить равновесие и спасти наш мир.

Серіал «Тёмный мир: Равновесие» (2014) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Серіал онлайн українською мовою.
Оригінальна назва:
Рік випуску: 2014
Країна: Россия
Жанр: фэнтези
Переклад:
Тривалість: 48 мин.
Прем'єра: 12 мая 2014

Режисер: Олег Асадулин
У ролях: Евгения Брик, Мария Пирогова, Павел Прилучный, Макар Запорожский, Валерия Ланская, Александр Ратников, Владислав Абашин, Александр Никольский, Петр Семак, Кристина Кучеренко
Загрузка...

Тёмный мир: Равновесие-дивитись онлайн

Увага: На даний момент серіал викладений в перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити серіал на український переклад. Але ви можете коментувати серіал до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду серіалу онлайн в 1 сезон 12 серия , не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
Вчора, 21:50
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація