В ефірі 0

Тени исчезают в полдень 1971

KP:01-7 серия HD Тени исчезают в полдень Додана: 1-7 серия (1 сезон) - Тени исчезают в полдень

Про що серіал «Тени исчезают в полдень»:

История маленький деревни Зеленый Дол, затерявшейся в таежной глуши, стала отражением судьбы громадной страны. Перед созерцателем разворачивается широкая панорама народной жизни: от погрома белых банд Колчака до первой борозды трактора на колхозной границе, от первых выборов в Верховный Совет до проводов зеленодольцев на фронты Большой Отечественной войны, от трудового подвига женских рук в тылу до Дня Победы, до первого послевоенного хлеба.

Серіал «Тени исчезают в полдень» (1971) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Серіал онлайн українською мовою.
Оригінальна назва:
Рік випуску: 1971
Країна: СССР
Жанр: драма
Переклад:
Тривалість: 66 мин. / 01:06 (488 мин.)
Прем'єра:

Режисер: Владимир Краснопольский, Валерий Усков
У ролях: Пётр Вельяминов, Нина Русланова, Галина Польских, Иван Рыжов, Сергей Яковлев, Александра Завьялова, Борис Новиков, Валерий Гатаев, Элеонора Шашкова, Лев Поляков
''''''
Загрузка...

Тени исчезают в полдень-дивитись онлайн

Увага: На даний момент серіал викладений в перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити серіал на український переклад. Але ви можете коментувати серіал до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду серіалу онлайн в 1 сезон 7 серия , не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
Сьогодні, 12:42
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація