В ефірі 0

Тени прошлого 2014

KP:01-2 серия HD Тени прошлого Додана: 1-2 серия (1 сезон) - Тени прошлого

Про що серіал «Тени прошлого»:

Для основной героини Ксении, семья была тихой гаванью. Она любила супруга, тот любил ее. Но появился Николай и стал шантажировать героиню ее прошлым. Ксения предпринимает все вероятное и невероятное, чтобы муж ничего не узнал. Правда раскрывается, когда Ксения встречается со своей дочерью, которую она оставила в детстве в роддоме.

Серіал «Тени прошлого» (2014) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Серіал онлайн українською мовою.
Оригінальна назва:
Рік випуску: 2014
Країна: Россия
Жанр: мелодрама
Переклад:
Тривалість:
Прем'єра: 7 февраля 2015

Режисер: Екатерина Двигубская
У ролях: Анжела Кольцова, Антон Сёмкин, Кирилл Гребенщиков, Марина Денисова, Григорий Гандлевский, Дарья Бранкевич, Вера Кавалерова, Андрей Карако, Татьяна Гаркуша, Сергей Анцелевич
Загрузка...

Тени прошлого-дивитись онлайн

Увага: На даний момент серіал викладений в перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити серіал на український переклад. Але ви можете коментувати серіал до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду серіалу онлайн в 1 сезон 2 серия , не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
18-03-2019, 19:27
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація