В ефірі 1

Точки опоры 2015

KP:5,71-8 серия HD Точки опоры Додана: 1-8 серия (1 сезон) - Точки опоры

Про що серіал «Точки опоры»:

Денис Негривецкий - талантливый профессор физики, ещё в институте придумавший свой метод, который теперь удачно использует для расследования правонарушений - «метод излишней и недостающий детали».

Профессор подсобляет своему давнему другу - районному прокурору Дмитрию Астрову. Самыми недалёкими людьми, кроме Астрова, он считает свою аспирантку Александру и старичка-антиквара Якова Моисеевича, в лавке которого и собираются друзья для обсуждения всех насущных проблем. Используя метод Негривецкого, друзья удачно расследуют самые запутанные правонарушения.

Серіал «Точки опоры» (2015) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Серіал онлайн українською мовою.
Оригінальна назва:
Рік випуску: 2015
Країна: Россия
Жанр: детектив
Переклад:
Тривалість: 54 мин.
Прем'єра: 8 августа 2017

Режисер: Павел Снисаренко
У ролях: Александр Лазарев мл., Станислав Дужников, Елена Захарова, Александр Адабашьян, Дмитрий Исаев, Анна Банщикова, Владимир Стержаков, Олег Фомин, Александр Рапопорт, Антон Макарский
''''''
Загрузка...

Точки опоры-дивитись онлайн

Увага: На даний момент серіал викладений в перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити серіал на український переклад. Але ви можете коментувати серіал до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду серіалу онлайн в 1 сезон 8 серия , не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
13-01-2019, 02:57
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація