В ефірі 0

Уйти, чтобы вернуться 2014

KP:6,11-16 серия HD Уйти, чтобы вернуться Додана: 1-16 серия (1 сезон) - Уйти, чтобы вернуться

Про що серіал «Уйти, чтобы вернуться»:

Алиса - завидная невеста: умница, красавица и наследница громадного состояния. Вопреки ожиданиям, девушка с тонким вкусом влюбляется в заурядного парня - у Игоря нет ни денег, ни особых талантов. Отец Алисы, ощущая нечистые намерения будущего зятя, до заключительного пытается отговорить девушку от свадьбы, но впустую. Идя под венец, Алиса и подумать не могла, каким ужасом обернется ее замужество и как далеко Игорь может зайти в стремлении дорваться до власти, которой у него никогда не было...

Серіал «Уйти, чтобы вернуться» (2014) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Серіал онлайн українською мовою.
Оригінальна назва:
Рік випуску: 2014
Країна: Россия
Жанр: мелодрама
Переклад:
Тривалість: 44 мин. (704 мин.)
Прем'єра: 27 октября 2014

Режисер: Егор Анашкин
У ролях: Дарья Щербакова, Владимир Жеребцов, Карина Разумовская, Юлия Галкина, Юрий Цурило, Анатолий Узденский, Алексей Зубков, Дмитрий Щербина, Анна Уколова, Михаил Владимиров
''''''
Загрузка...

Уйти, чтобы вернуться-дивитись онлайн

Увага: На даний момент серіал викладений в перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити серіал на український переклад. Але ви можете коментувати серіал до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду серіалу онлайн в 1 сезон 16 серия , не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
Вчора, 23:46
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація