В ефірі 0

Физрук 2014

IMDb:7KP:7,71-17 серия HD Физрук Додана: 1-17 серия (1-4 сезон) - Физрук

Про що серіал «Физрук»:

Это история о столкновении двух времен: «злых» 90-х и «стабильных» десятых. Основной герой Фома всю жизнь был «правой рукой» влиятельного человека с полукриминальным прошлым. Когда «хозяин» выгнал его на пенсию, Фома решил любым способом возвратиться обратно. Сначала казалось, что все будет просто: подобраться к ребенку былого босса, прогнуться, напомнить о себе и возвратиться в дело. Но план Фомы рушится в первый же день. В школе ему приходится задержаться надолго. Попав в безусловно неизвестный мир детей и учителей, который кардинально отличается от обыкновенного ему круга, Фома не только меняет свою жизнь, но и меняется сам.

Серіал «Физрук» (2014) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Серіал онлайн українською мовою.
Оригінальна назва:
Рік випуску: 2014
Країна: Россия
Жанр: комедия
Переклад:
Тривалість: 25 мин.
Прем'єра: 7 апреля 2014

Режисер: Сергей Сенцов, Фёдор Стуков, Дмитрий Губарев
У ролях: Дмитрий Нагиев, Александр Гордон, Полина Гренц, Анастасия Панина, Владимир Сычев, Даниил Вахрушев, Андрей Крыжний, Артур Сопельник, Оксана Сидоренко, Карина Мишулина
''''''
Загрузка...

Физрук-дивитись онлайн

Увага: На даний момент серіал викладений в перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити серіал на український переклад. Але ви можете коментувати серіал до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду серіалу онлайн в 4 сезон 17 серия , не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
Сьогодні, 02:56
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація