В ефірі 1

Фурцева. Легенда о Екатерине 2011

IMDb:8KP:71-12 серияФурцева. Легенда о Екатерине Додана: 1-12 серия (1 сезон) - Фурцева. Легенда о Екатерине

Про що серіал «Фурцева. Легенда о Екатерине»:

Екатерина Алексеевна Фурцева... Единственная женщина, достигшая в СССР вершин власти. Ее жизнь была богата на события. Пройденный путь от провинциальной девчонки до хозяйки Москвы, члена правительства, Министра культуры - извилист, непредсказуем и драматичен. А ее смерть - столь неясна, что настоящая биография сегодня теснее неотделима от слухов, домыслов и легенд...

Серіал «Фурцева. Легенда о Екатерине» (2011) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Серіал онлайн українською мовою.
Оригінальна назва:
Рік випуску: 2011
Країна: Россия
Жанр: биография
Переклад:
Тривалість: 50 мин. (540 мин.)
Прем'єра: 14 ноября 2011

Режисер: Сергей Попов
У ролях: Ирина Розанова, Татьяна Арнтгольц, Нина Усатова, Максим Аверин, Александр Домогаров, Геннадий Хазанов, Виктор Сухоруков, Артур Ваха, Валерий Баринов, Сергей Юрский
''''''
Загрузка...

Фурцева. Легенда о Екатерине-дивитись онлайн

Увага: На даний момент серіал викладений в перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити серіал на український переклад. Але ви можете коментувати серіал до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду серіалу онлайн в null 1 сезон 12 серия , не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
19-04-2019, 15:36
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація