В ефірі 0

Хозяйка 2016

KP:6,61-24 серия HD Хозяйка Додана: 1-24 серия (1 сезон) - Хозяйка

Про що серіал «Хозяйка»:

Прекрасная и самостоятельная Наташа живет с малюсеньким сыном в маленьком шахтерском городке. Здесь все находится в руках противозаконного клана жадной и жестокой Хозяйки. Ее сыновья влюблены в Наташу, но Хозяйка против этих отношений. Она пытается выяснить, от кого молодая женщина родила сына. Открывшаяся сокровенна ее шокирует. Теперь Хозяйка сделает все, чтобы превратить жизнь одинокой матери в ад. Хватит ли Наташе сил защитить в неравной борьбе свое право на счастье?

Серіал «Хозяйка» (2016) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Серіал онлайн українською мовою.

«Одна шахта. Одна хозяйка. Одна Жизнь»

Оригінальна назва:
Рік випуску: 2016
Країна: Украина
Жанр: драма, мелодрама
Переклад:
Тривалість: 50 мин. (1200 мин.)
Прем'єра:

Режисер: Бата Недич
У ролях: Екатерина Варченко, Елена Стефанская, Сергей Радченко, Владимир Горянский, Александр Попов, Станислав Боклан, Анна Кошмал, Марк Дробот, Константин Войтенко, Юрий Горбунов
''''
Загрузка...

Хозяйка-дивитись онлайн

Увага: На даний момент серіал викладений в перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити серіал на український переклад. Але ви можете коментувати серіал до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду серіалу онлайн в 1 сезон 24 серия , не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
Сьогодні, 03:23
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація