0

Храни тебя любовь моя 2017

KP:0 Трейлер Храни тебя любовь моя

Про що фільм «Храни тебя любовь моя»:

Студентка медицинского ВУЗа Полина страдает от хвори глаз. Она знакомится с Костей - талантливым окулистом, который подсобляет ей побороть хворь. Полина и Костя влюбляются друг в друга, но на Костю засматривается его молодая начальница, Вероника.

С поддержкою интриг Веронике удается разлучить Костю с Полиной. Тяжело переживая разрыв, Костя женится на Веронике без любви, а Полина уезжает из города, скрыв от любимого свою беременность.

Пять лет спустя у подросшей дочки Полины обнаруживаются те же симптомы, что у нее самой. Чтобы вылечить ребенка, Полина едет в Москву, где судьба снова сводит ее с Костей. Однако Вероника не намерена опять впускать давнюю соперницу в свою жизнь...

Фільм «Храни тебя любовь моя» (2017) варто дивитись онлайн усім шанувальникам романтичних історій .


Дивитися Фільм онлайн українською мовою.
Оригінальна назва:
Рік випуску: 2017
Країна: Россия, Беларусь
Жанр: мелодрама
Переклад:
Тривалість:
Прем'єра: 20 мая 2017

Режисер: Армен Арутюнян
У ролях: Дарья Пармененкова, Алексей Коряков, Инна Коляда, Сергей Власов, Алексей Парасич
''''''
Загрузка...

Храни тебя любовь моя-дивитись онлайн

Увага: На даний момент фільм викладений в перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити фільм на український переклад. Але ви можете коментувати фільм до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду фільму онлайн в не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
14-01-2018, 01:04
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація