В ефірі 1

Хроника гнусных времен 2014

KP:7,31-4 серия HD Хроника гнусных времен Додана: 1-4 серия (1 сезон) - Хроника гнусных времен

Про що серіал «Хроника гнусных времен»:

Кирилл никак не предполагал, что Настя Сотникова, которую онслучайно встретил в Петербурге, окажется ему настолько дорога, что он, плюнув на поездку в Дублин, будет заниматься расследованием смерти ее бабушки. Настя не верует, что бабушка погибла, уронив в ванну фен. Кирилл, обследовав дом, согласен с ней. И теперь он обязан выяснить: на какие деньги полвека зажиточно существовала старушка, которая оставила преемникам и бриллиантовое колье ценою в сто тысяч долларов, и домик на берегу Финского залива, и старинную восточную библиотеку.

Серіал «Хроника гнусных времен» (2014) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Серіал онлайн українською мовою.
Оригінальна назва:
Рік випуску: 2014
Країна: Россия
Жанр: детектив
Переклад:
Тривалість: 43 мин. (172 мин.)
Прем'єра: 13 сентября 2014

Режисер: Петр Амелин
У ролях: Полина Сыркина, Антон Хабаров, Татьяна Самарина, Ольга Самошина, Хельга Филиппова, Наталья Ткаченко, Игорь Головин, Мария Зимина, Денис Пьянов, Марина Доможирова
''''''
Загрузка...

Хроника гнусных времен-дивитись онлайн

Увага: На даний момент серіал викладений в перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити серіал на український переклад. Але ви можете коментувати серіал до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду серіалу онлайн в 1 сезон 4 серия , не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
18-03-2019, 16:04
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація