В ефірі 0

Цвет черемухи 2012

KP:6,11-16 серия HD Цвет черемухи Додана: 1-16 серия (1 сезон) - Цвет черемухи

Про що серіал «Цвет черемухи»:

Начало 60-х годов. Александра и Нина - подруги с детства, впереди у них поступление в медицинский институт в Москве и блистающее будущее. Их соединяет сильная дружба с самого детства и все преграды они готовы преодолевать рука об руку. В Москве девушкам не сочиняет труда поступить в институт, тем более Шура достаточно живо знакомится с профессором и его семьей. Именно дружба Нины, Шуры и Антона, сына профессора, доставляет немало хлопот его матери.

Проходит 3 года. Антон и Александра не могут пренебрегать друг друга. Случайная встреча на их любимом месте опять меняет ход событий в жизни каждого...

Серіал «Цвет черемухи» (2012) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Серіал онлайн українською мовою.
Оригінальна назва:
Рік випуску: 2012
Країна: Россия
Жанр: мелодрама
Переклад:
Тривалість: 45 мин.
Прем'єра: 13 августа 2012

Режисер: Анна Лобанова
У ролях: Янина Соколовская, Дмитрий Назаров, Андрей Биланов, Леся Кудряшова, Валерий Новиков, Анна Кашникова, Алеса Качер, Владислав Погиба, Наталья Колдашова, Александра Платонова
''
Загрузка...

Цвет черемухи-дивитись онлайн

Увага: На даний момент серіал викладений в перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити серіал на український переклад. Але ви можете коментувати серіал до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду серіалу онлайн в 1 сезон 16 серия , не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
Сьогодні, 07:47
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація