В ефірі 0

Чемпион 2008

IMDb:7.3KP:7,31-40 серия HD Чемпион Додана: 1-40 серия (1 сезон) - Чемпион

Про що серіал «Чемпион»:

Основной герой футболист Жига ради карьеры кидает свою девушку Тину. Проходит 10 лет. Повзрослевшая, в корне изменившая свою жизнь и даже внешность, Тина опять встречает Александра. Теперь она зажиточная дама, жена нефтяного магната, хозяйка клуба, в котором играет Жигулев. Беды, которые она пережила из-за Жигулева, толкают ее на жестокую месть прежнему возлюбленному, но неизжитая любовь, в конце концов, берет верх. Оба по натуре - лидеры. Оба предъявляют друг другу грозный счет: Тина из-за Жигулева не может иметь детей, Жигулев из-за козней Тины потерял профессию, которая означала для него больше жизни. Все переплелось в их жизни - любовь и нелюбовь, страсть и футбол...

Серіал «Чемпион» (2008) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Серіал онлайн українською мовою.
Оригінальна назва:
Рік випуску: 2008
Країна: Россия
Жанр: мелодрама
Переклад:
Тривалість: 45 мин.
Прем'єра: 3 марта 2008

Режисер: Максим Субботин, Юрий Лейзеров, Константин Смирнов
У ролях: Елена Корикова, Виктор Добронравов, Михаил Мамаев, Олег Шкловский, Евгения Добровольская, Григорий Сиятвинда, Максим Коновалов, Наталья Рычкова, Дарья Белоусова, Борис Щербаков
''''''
Загрузка...

Чемпион-дивитись онлайн

Увага: На даний момент серіал викладений в перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити серіал на український переклад. Але ви можете коментувати серіал до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду серіалу онлайн в 1 сезон 40 серия , не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
Сьогодні, 11:33
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація