В ефірі 0

Чёрная паутина 2015

KP:01-4 серия HD Чёрная паутина Додана: 1-4 серия (1 сезон) - Черная паутина

Про що серіал «Чёрная паутина»:

Очередное дело старшего лейтенанта Качуры начинается с обнаружения на стальной дороге покойника безызвестного мужчины. В сумке убитого эксперты обнаруживают остатки безызвестного синтетического наркотика, используемого для кустарного приготовления «спайсов», распространение которых теснее вышло за границы района и области. Параллельно с расследованием инцидента на стальной дороге идут поиски старшеклассницы Вики Красовской, пропавшей при невыясненных обстоятельствах.

Серіал «Чёрная паутина» (2015) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Серіал онлайн українською мовою.
Оригінальна назва:
Рік випуску: 2015
Країна: Беларусь
Жанр: детектив
Переклад:
Тривалість: 49 мин. (196 мин.)
Прем'єра:

Режисер: Игорь Четвериков
У ролях: Павел Харланчук, Валентина Гарцуева, Константин Михаленко, Александр Жданович, Сергей Власов, Сергей Чекерес, Андрей Сенькин, Александр Овчинников, Татьяна Чердынцева, Роман Подоляко
Загрузка...

Чёрная паутина-дивитись онлайн

Увага: На даний момент серіал викладений в перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити серіал на український переклад. Але ви можете коментувати серіал до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду серіалу онлайн в 1 сезон 4 серия , не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
Сьогодні, 09:20
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація